Piłka ręczna | Kocham Ręczną – PGNiG

Znamy godziny rozgrywania meczów przez Polaków w fazie grupowej ME 2016!

Oficjalnie potwierdzone zostały daty i godziny fazy grupowej, natomiast terminarz fazy głównej może ulec zmianom. Zmiany uzależnione są przede wszystkim od tego, jakie drużyny zakwalifikują się do rundy głównej.

FAZA GRUPOWA

GRUPA A (Kraków)

15.01.2016 (piątek)
g. 18:00 – Francja vs Macedonia
g. 20:30 – Polska vs Serbia

17.01.2016 (niedziela)
g. 18:15 – Serbia vs Francja
g. 20:30 – Macedonia vs Polska

19.01.2016 (wtorek)
g. 18:15 – Macedonia vs Serbia
g. 20:30 – Francja vs Polska

GRUPA B (Katowice)

15.01.2016 (piątek)
g. 16:00 – Chorwacja vs Białoruś
g. 18:15 – Islandia vs Norwegia

17.01.2016 (niedziela)
g. 16:00 – Białoruś vs Islandia
g. 18:15 – Norwegia vs Chorwacja

19.01.2016 (wtorek)
g. 18:15 – Białoruś vs Norwegia
g. 20:30 – Chorwacja vs Islandia

GRUPA C (Wrocław)

16.01.2016 (sobota)
g. 18:30 – Hiszpania vs Niemcy
g. 20:45 – Szwecja vs Słowenia

18.01.2016 (poniedziałek)
g. 18:15 – Słowenia vs Hiszpania
g. 20:30 – Niemcy vs Szwecja

20.01.2016 (środa)
g. 17:15 – Niemcy vs Słowenia
g. 20:00 – Hiszpania vs Szwecja

GRUPA D (Gdańsk)

16.01.2016 (sobota)
g. 18:00 – Węgry vs Czarnogóra
g. 20:15 – Dania vs Rosja

18.01.2016 (poniedziałek)
g. 18:00 – Rosja vs Węgry
g. 20:15 – Czarnogóra vs Dania

20.01.2016 (środa)
g. 17:15 – Rosja vs Czarnogóra
g. 20:00 – Dania vs Węgry

FAZA GŁÓWNA

GRUPA 1 (Kraków)

21.01.2016 (czwartek)
g. 18:15 – 3A vs 2B
g. 20:30 – 2A vs 3B

23.01.2016 (sobota)
g. 18:15 – 1A vs 1B
g. 20:30 – 2A vs 2B

25.01.2016 (poniedziałek)
g. 18:15 – 3A vs 1B
g. 20:30 – 1A vs 3B

27.01.2016 (środa)
g. 16:00 – 1A vs 2B
g. 18:15 – 2A vs 1B
g. 20:30 – 3A vs 3B

GRUPA 2 (Wrocław)

21.01.2016 (piątek)
g. 18:15 – 3C vs 2D
g. 20:30 – 2C vs 3D

24.01.2016 (niedziela)
g. 18:15 – 1C vs 1D
g. 20:30 – 2C vs 2D

26.01.2016 (wtorek)
g. 18:15 – 3C vs 1D
g. 20:30 – 1C vs 3D

27.01.2016 (środa)
g. 16:00 – 1C vs 2D
g. 18:15 – 2C vs 1D
g. 20:30 – 3C vs 3D

MECZE O MIEJSCA 5-8

29.01.2016 (piątek), Wrocław
g. 16:00 – 4 (gr 1) vs 4 (gr 2)
g. 18:30 – 3 (gr 1) vs 3 (gr 2)

PÓŁFINAŁY

29.01.2016 (piątek), Kraków
g. 18:30 – 1 (gr 1) vs 2 (gr 2)
g. 21:00 – 1 (gr 2) vs 2 (gr 1)

MECZ O 3. MIEJSCE

31.01.2016 (niedziela), godz. 15:00, Kraków

FINAŁ

31.01.12016 (niedziela), godz. 17:00, Kraków

Like this Article? Share it!