Liga Mistrzów kobiet – MKS Selgros Lublin 27 : 30 CSM Bucuresti

W przedostatnim meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów kobiet dziewczyny z ekipy MKS Selgros Lublin musiały uznać wyższość rumuńskiego CSM Bucuresti.

Od początku nasze dziewczyny podeszły do meczu skupione i skoncentrowane na jednym celu – zwycięstwie. Lublinianki spisywały się bardzo dobrze, wychodziły na prowadzenie, jednak przyjezdne pod wodzą Kima Rasmussena nie dawały im doprowadzić do zbyt wysokiej przewagi i przed przerwą doprowadziły do wyniku 15:13 na swoją korzyść.

W drugiej części meczu niesione dopingiem swoich fantastycznych kibiców walczyły niezwykle ambitnie, z drugiej linii rywalki były bombardowane przez Alesię Migdaliową i Iwonę Niedźwiedź. Po dwunastu minutach wyrównały wynik na 20:20 i taki stan utrzymywały do 48. minuty. Niestety, z powodu własnych błędów pozwoliły rywalkom na wypracowanie trzybramkowej przewagi. Zawodniczki z Bukaresztu nie oddały jej już do samego końca i zabrały z Lublina dwa punkty.

Swoje ostatnie spotkanie w Lidze Mistrzów kobiet MKS Selgros Lublin rozegra na wyjeździe przeciwko ekipie, która broni tytułu Mistrzyń – Buducnost Podgorica. Mecz odbędzie się 20 listopada o godz. 18:00.