Liga Mistrzów EHF – Besiktas JK 29 : 38 Orlen Wisła Płock

Orlen Wisła Płock ponownie pokonała Besiktas JK w rozgrywkach Ligi Mistrzów EHF.

Płocka drużyna od początku była lepsza od gospodarzy, dwa trafienia Dmitrija Żytnikowa otworzyły wynik meczu i dały Wiśle prowadzenie, którego nie oddała już do ostatniego gwizdka. Besiktas tylko przez pierwsze 15 minut utrzymywali tempo Płocczan, później to nasza ekipa zdominowała mecz. Do przerwy mieliśmy na tablicy wynik 15:19.

W drugiej połowie Wisła była bezlitosna dla swoich rywali, którzy popełniali wiele błędów i nie potrafili znaleźć sposobu na polską drużynę. Płocczanie spokojnie kontrolowali przebieg meczu i wysoko pokonali przeciwnika.

Następny mecz Wisła rozegra 25 listopada o godz. 18:30, tym razem przeciwnikiem naszej drużyny będzie niemiecka ekipa SG Flensburg-Handewitt.