Piłka ręczna | Kocham Ręczną – PGNiG

PGNiG Superliga w systemie Accredito.com

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, że z usług Accredito.com od nowego sezonu korzystać będzie PGNiG Superliga piłkarzy ręcznych. W systemie już teraz znajdą Państwo biura prasowe klubów występujących w rozgrywkach, jak również biuro PGNiG Superligi.

Od sezonu 2016/2017 wszystkie procesy akredytacyjne na mecze PGNiG Superligi organizowane będą właśnie za pośrednictwem systemu Accredito.com. W biurach prasowych klubów znajdą Państwo również m.in. najnowsze informacje czy pliki multimedialne.

– Współpraca z Superligą jest dla nas kolejnym sygnałem, że unikalna koncepcja Accredito.com sprawdza się na coraz szerszym polu. Jest nam niezwykle miło, że od nowego sezonu będziemy mogli wspierać rozwój komunikacji w klubach piłki ręcznej. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca przyniesie klubom, jak i całej lidze wiele korzyści – mówi Tomasz Świetlikowski, CEO Accredito.com.

– To wyjątkowy rok dla PGNiG Superligi. Profesjonalizujemy polskie rozgrywki piłki ręcznej mężczyzn. To dotyczy każdego aspektu działalności klubów, również kontaktów z mediami. System Accredito.com pomoże wprowadzić standardy komunikacji w całej lidze i przede wszystkim będzie wygodnym narzędziem dla samych dziennikarzy – zauważa prezes PGNiG Superligi, Łukasz Gontarek.

Zapraszamy do subskrypcji biur prasowych klubów oraz PGNiG Superligi.

Like this Article? Share it!