MKS Selgros Lublin przegrał w Danii, ale zachował szanse na awans

Mistrzynie Polski przegrały w 3. rundzie eliminacji Pucharu EHF z duńskim zespołem Randers HK 27:28 (14:12). Rewanż odbędzie się 19 listopada, o godzinie 18:00, w Lublinie.

MKS Selgros znakomicie rozpoczął zawody. Po niecałym kwadransie Polki prowadziły już różnicą 5 trafień, lecz na przerwę schodziły z dorobkiem tylko dwóch bramek więcej. W 41 minucie gospodynie doprowadziły do remisu i nastąpiła wymiana cios za cios.

Własny parkiet powinien być więc atutem naszego eksportowego zespołu i strata jednego gola jest jak najbardziej do odrobienia w Hali Globus.

Randers HK – MKS Selgros Lublin 28:27 (12:14)

Randers HK: Risović, Greve – Andersen, Dragenberg, Fisker, Gulmark, Gustin, Heindahl, Hojlund, Larsen Degn, Moen, Molid, Monti Danielsson, Nielsen Filtenborg, Vestergaard.

MKS Selgros: Gawlik, Januchta – Bozović, Charzyńska, Drabik, Gęga, Kowalska, Kozimur, Migdaliowa, Nocuń, Repelewska, Rola, Rosiak, Skrzyniarz.