Piłka ręczna | Kocham Ręczną – PGNiG

Kempa z PGNiG Superligą do 2020 roku!

Jedenaście klubów otrzyma pełne wyposażenie w sprzęt sportowy od firmy Kempa, która do 2020 roku będzie Oficjalnym Partnerem Technicznym PGNiG Superligi. Liczyć one mogą na  zaprojektowane według jednego szablonu z zachowaniem umów partnerskich i sponsoringowych oficjalne stroje na mecze u siebie oraz wyjazdowe, zestawy treningowe, koszulki polo, kurtki, torby oraz dresy do rozgrzewki.

Partner rozgrywek, to  firma, która łączy w sobie tradycję i nowoczesność. Najnowsze technologie i wysoka jakość produktów zapewniają sportowcom komfort gry, spełniając ich wszelkie oczekiwania. Oficjalnym przedstawicielem marki Kempa w Polsce jest Basket Pro. Celem Basket Pro są nowe wyzwania oraz ciągły rozwój. W skład firmy wchodzą trzy marki, które posiadają ugruntowaną pozycję na rynkach światowych.

– Współpraca z Kempą to kontynuacja założeń marketingowych dotyczących spójności wizerunkowej. W poprzednim sezonie wprowadziliśmy regulacje dotyczące wyglądu hal, oprawy meczowej, teraz przyszedł czas na stroje – tłumaczy Piotr Łebek, Komisarz PGNiG Superligi – 5 klubów nie korzysta z umowy z Kempą, ponieważ wypełniają obowiązujące kontrakty z innymi dostawcami.

Lista klubów, które ubierze i wyposaży Kempa: Wybrzeże Gdańsk, Stal Mielec, Spójnia Gdynia, Sandra Spa Pogoń Szczecin, MMTS Kwidzyn, KPR Legionowo, Chrobry Głogów, KPR Gwardia Opole, Meble Wójcik Elbląg, Piotrkowianin Piotrków Trybunalski i Azoty Puławy.

W zamian PGNiG Superliga będzie realizować na rzecz Kempy świadczenia reklamowe.

Like this Article? Share it!